Skip links

Kurumsal

Hakkımızda

İnşaat sektörüne 2006 yılında İstanbul Kiptaş Toplu Konut Şantiyelerinde bir çok proje tamamlandıktan sonra, 2010 yılında Elazığ Zafran Mevkii 636 adet konut inşaatında Şantiye Şefi olarak çalışıp akabinde 2013 yılında Han Mühendislik & Halil KOÇ İnşaat A.Ş.  olarak kurulmuş ve kısa zamanda tamamladığı kamu-özel proje uygulamaları ile müşterilerinin güvenini sağlayarak inşaat – yapı alanında varlığını kanıtladı. Han Mühendislik & Halil KOÇ İnşaat A.Ş. bugüne kadar özellikle okul inşaatı, konut, üst yapı, peyzaj ve altyapı alanlarında yaklaşık 140.000 m2 inşaat imalatı yaptı. Han Mühendislik ve Halil KOÇ İnşaat A.Ş., TÜRKAK akrediteli ISO 9001-2000 Kalite Sistem Belgesi ve İSO 14000 Çevre Yönetim Sistemi kalite standart belgelerine de sahiptir.

Han Mühendislik ve Halil KOÇ İnşaat A.Ş., teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sağlamaktadır. Kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği tüm projeleri zamanında ve istenilen kalite düzeyinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Han Mühendislik ve Halil KOÇ İnşaaat A.Ş. bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyon yapısının başarısı etkili olmuştur.

Han Mühendislik ve Halil KOÇ İnşaat A.Ş. tüm projelerinde modern yönetim tekniklerini kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında ve en kaliteli şekilde tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Vizyonumuz

Aldığımız projelerde kaliteden ödün vermeden beklenti seviyesinin üstüne çıkmak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmeyi kendine vizyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Han Mühendislik & Halil KOÇ İnşaat A.Ş., hızla artan kaliteli işgücümüzü daha aktif ve verimli kullanarak, ülkemizde ve dünyada inşaat sektörünün başarılı ve sorumlu bir kuruluşu olmayı kendine hedef edinmiştir.